Melvin’s CV

Deze webpagina is voor het laatst bijgewerkt op 1 november 2018. Voor de meest recente cv-pagina verwijzen wij u naar Melvin’s LinkedIn pagina.

Melvin Montizaan
Student, linguist, ondernemer, politicus en actief in Europa
Jan Luykenstraat 1E
3141 BM MAASSLUIS
NEDERLAND
Werkervaring
MontiConsul
2019-heden
Mede-oprichter
Duolingo
2017-heden
English Language Course Assistant
YouBahn
2017-heden
Ingehuurde Projectbasis/Opdrachtbasis
Inview Veldwerk BV
2017-heden
Marketing en Communicatieconsultant
Europees Solidariteitskorps (Europese Commissie)
2017-heden
Actief Lid
Administratief Assistent
2014-2018
Francotyp Postalia Nederland (FP-Ruys)
D66 Maassluis
2017-2018
Kandidaat-Raadslid
Europees Parlement
2016-2017
Jeugdambassadeur/Jeugdvertegenwoordiger (JEPA)
MontiTechnology Services Maassluis
2015-2017
Oprichter
Lentiz Onderwijsgroep
2015-2016
Diverse functies

okt 2015 - aug 2016:
Hoofd studentenvertegenwoordiging VO, MBO

aug 2015 - aug 2016
Lid medezeggenschapsraad Lentiz Reviuslyceum

aug 2015 - aug 2016
Voorzitter Lentiz Europese Politieke Bezigheden

D66 Maassluis
2015-2016
Fractiesecretaris
A.S. Watson
2014-2016
Ondersteuning Verkoop
Monti Groep Verenigd Koninkrijk LLP
2012-2015
Bestuursvoorzitter en oprichter
Opleidingen
Universiteit van Amsterdam/Hogeschool van Amsterdam
2017-2021
BSc, Bestuurskunde en Politicologie
Sint Petersburg Staatsuniversiteit
2018-2019
Extracurriculair: Russisch Politiek Bestuur en Openbaar Beleid
Universiteit Leiden
2016-2018
Extracurriculair: Europese Unie Beleid en Implementatie
Universiteit van Edinburgh
2016-2017
Extracurriculair: Europese Politiek en Governance
De Haagse Hogeschool
2016-2017
BBA, International Business and Management Studies
Lentiz Reviuslyceum
2014-2016
HAVO E&M (Political Economy)
Lentiz Reviuslyceum
2011-2014
VWO
Vrijwilligerswerk
SCK Maassluis
2015
Maatschappelijk stagair, docent-assistent
Studievereniging FOCUS
2016
Social Media Manager in de HITS Groep
D66 Maassluis
2017-2018
Redacteur verkiezingsprogramma
IBMS Summaries
2016
PR en Communicatiemanager
thistimeimvoting.eu (Europese Unie)
2018
Diverse posities